Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Gps kellene, vagy alkalmazás....

Nincsenevemmarvolt1x kérdése:

Gps kellene, vagy alkalmazás. Boltok nyitvatartási idejük szerinti útvonaltervel. Tudsz?

Figyelt kérdés
Típusszámot is mondj ha tudsz. Nagyon kéne ! Köszönöm!

2018. márc. 16. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ilyen lehetőség a térkép programokban nincs. Nincs benne nyitási idő szerinti beállítás lehetősége.


Az összes jelenlegi okostelefon tud gps-t, egy neked tetsző programot használhatsz, beállítva a kezdő és végpont között, a meglátogatni kívánt boltokat.

2018. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy felesleges gps -em, csak ezt az útvonal dolgot nem érem. Országos szinten kellene az összes bolt, beleértve a golyóscsapágyat árusítótól a péklapátig, vagy egy szerényebb is megfelelne a babakelengyéket árusító szatymazi boltokig. A típusszáma A232-542/A.
2018. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit akar ez?
2018. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bolt alatt, olyan megállókat értettem, amik a valóságban boltok de természetesen csak érintési pontok.. de a gps be be lehessen állítani, hogy pl egy érintési pont 8:00-9:00 ig érvényes.. egy másik 12:00-14:00-ig és ez alapján tervezi az utvonalat.. egyszerű programozás.. ha nincs a piacon ilyen a sok szar hulladék között én lehidalok...
2018. márc. 16. 10:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, így már érthető.
2018. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

De fejlesztek én neked szívesen, nem lesz olcsó, de legalább nem kell lehidalnod.

2018. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat gratulalok ha nincs ilyen.. nem kell fejlesztened foleg nem ha paraszt vagy, mert még én is ossze tudnom dobni pc-n..
2018. márc. 16. 12:10
 8/15 anonim ***** válasza:

:D :D :D:D :D :D :D

Ekkora gyökeret

2018. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, akkor áruszállítással foglalkozol. Olyan beállítási lehetőséget akarsz, ami kiírja az előre beállított koordináták boltjainak nyitvatartási idejét, hogy mikorra érdemes odaérned ( vagy mikorra szeretnél odaérni ), és aszerint navigáljon. Jól értem?


Ilyen beállítás az általam ismert gps programokban nincs, mert eddig senkinek sem kellett ennyire variálható rendszer.

Azt meg tudod csinálni, hogy a netről kikeresed a boltok nyitvatartási idejét, és azokból az adatokból tervezed meg az útvonaladat papíron. A gps elvezet a köztes pontokhoz, az időpontokat meg a papírrol ( vagy ha van jegyzet lehetőség az adott gps-progiban, akkor onnan) figyeled.

2018. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az még kevés lenne hogy tudod a nyitvatartási időket mert az boltonként változik hogy mikor van áruátvételi idő,hiába tudnád hogy a bolt este 6-8-ig van nyitva ha a raktáros csak 12-ig szíveskedik átvenni a cuccot...(tapasztalatból mondom)egyébként egy áruterítőtől nagyobb önállóságot várnak minthogy egy kütyüre hagyatkozva oldja meg a fuvar összes feladatát-mi van ha elromlik/lemerül-akkor annyi az aznapi melónak?

Amúgy meg az különben sem a GPS készüléktől(típusszám)függ hogy tudna-e ilyesmit hanem a navigációs szoftvertől,Igo stb.ami pl.tudja rengeteg bolt,vállalkozás címét de inkább úgy használatos hogy a jelenlegi pozíciód(vagy egy kiválasztott hely környezetében)merre,hány száz méterre található.+ Még azt az országonként több millió nyitvatartás időt is begyűjteni és beletáplálni túl nagy feladat lenne és kevés felhasználót érdekelne.

2018. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!