Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » ADT 318 GPS-em nem reagál...

ADT 318 GPS-em nem reagál semmire?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ATD318-as tipusú GPS-em és a kijelzője egyáltalán nem működik vagyis nem reagál semmire. Igo8 volt rajta és bármit szerettem volna megnyitni, teljesen mást csinált. Azt hittem, hogy a szoftverrel van baj, ezért leszedtem egy másikat arra meg azt írja, hogy nem található Navigációs szoftver. Mikor nyomkodom a kijelzőt, hangot ad, de nem csinál így semmit. Resetelni hogy lehetne? Biztos vagyok benne, hogy a kijelzővel nincs gond, mert eddig hibátlanul működött, párszor volt használva. Esetleg elállítottam valamit? Olvasgattam fórumokat és úgy néz ki, hogy nem csak nekem van ilyen problémám, de érdemi segítséget sehol nem kaptam.

Elnézést, ha baromságokat írtam, nemigazán értek hozzá.

Köszönöm!


2018. márc. 19. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval nem a kijelzővel, hanem az érintőanellal gyűlt meg a gondod.

Egy kalibrálás segítene.

[link]

2018. márc. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 20. 18:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ott leírtak szerint jártam el, lépésről lépésre, sikertelenül. :(
2018. márc. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!