Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mio Digi Walker Gps-t hogyan...

Mio Digi Walker Gps-t hogyan tudnám frissíteni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nagy valószínűséggel sehogy,8-10 éves,elavult készülék,a gyári programra már nincs támogatás,egy modern programhoz pedig már túl lassú a processzor,kevés a RAM,kicsi a felbontás,kicsi a képernyő stb...
2018. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem igazad van.
2018. máj. 3. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Én másképp látom..

MIO510-re tettem fel egy NEKI VALÓ programot, hibátlanul megy.

Minden funkció, ami a közlekedéshez kell rajta van, sávasszisztenssel együtt friss térképekkel, POIkkal, kamerával.

Ami nálam etalon: letervez egy utat Finnország északi csücskétől Gibraltárig, az kb. 5800km.

Igaz lassabban, mint sokkal újabb társai, de utána végigvisz.

Persze van még vagy 3 sokkal fiatalabb is, elvileg többet tudnak, de nem használom pl. utcanév bemondás, épületek folyamatos megjelenítése és még jónéhány ficsőr.

És erre a célra nem használok mobiltelefont, jellemzően gyengébb GPS vevővel, meg miért is, ha van célhardver.

Amúgy már 12e felett 5"-os készüléket adnak, térkép meg létezik hozzá....

2018. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vaterán manapság rendszeresen előkerülnek ilyen régi 8-10+ éves Mio gpsek,(néha elég drágán,C710-es 15-20eFt)mindenféle hangzatos jelzővel hogy mennyire megkímélt,karcmentes stb.-és amikor rákérdeznek kiderül hogy még mindig a 2008-as térkép van rajtuk,vajon miért,talán mert új korukban sem ment zökkenősmentesen a frissítés,amikorra meg lettek torrentről rárakható igo stb. programok/térképek addigra elavult a szerkezet.

Szerintem jópár vevőt átvertek már ezekkel...:(

Azért írtam hogy "nagy valószínűséggel" nem frissíthető mert én is olvastam hogy volt akinek sikerült egy lebutított modern programmal-és nagy hozzáértéssel-nem olyan egyszerű az eljárás mint amikor egy modern WinCe6-os kütyüre egyszerűen rámásoljuk a térképet és kész.

2018. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy nem mindig egyszerű eredeti programját "felülírni", kell hozzá egy kicsit (vagy többet) kutakodni a neten.

És nem lebutított modern programot kell rátenni, hanem neki megfelelőt.

És amivel hibátlanul lehet navigálni: sávasszisztens, aktuális POIk, sebességmérő kamerák és akár 3d-s megjelenítés.

Ezt a 12 évvel ezelőtt kiadott hardverek mind tudják.

Ennél több, ahhoz, hogy biztonsággal közlekedj, nem kell.

Eddig nem került olyan a kezembe, amit ne tudtam volna friss térképekkel ellátni és megfelelő sebességgel, pontossággal kezelni.

Mi az, amivel többet tud egy nodern program?

Online módon persze vannak elérhető többlet szolgáltatások, de nem mindig működnek jól és tulajdonképpen az már más kategória, nem navigátor. (SIM kártyával)

Mennyivel tud

2018. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sanchisbox válasza:
A mio-kra egy Igo Amigó.. Beteszel egy 4Go SD kártyát és egész európára való térképed van, sőt még a speed kamerákat is megtalálod kis kereséssel. Rengeteg skin létezik hozzá, egyszerü a kezelése és semmit nem kell letörölnöd, csak a smart helyett az Igót inditod.. Egyszerü és nagyszerü. Amire szükséged lesz az ott lesz. A sebességed, az idő, távolság stb...
2018. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!