Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hol tudnánk frissíteni a...

AKerZso kérdése:

Hol tudnánk frissíteni a térkép szoftverét? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Toyota Avensis kombi autónk van (ha jól emlékszem, 2016-ban vettük, de nem tartottam számon...), és ezen szeretnénk frissíteni a térkép szoftveres rendszerét. Mivel már többször is észleltünk problémát pl.: Nem ismerte fel az új M0-ás autópályát, vagy volt amikor lakott hely közelében azt jelezte ki, hogy a szántóföldön megy az autó. Kiskunfélegyházán lakunk és, ha valakinek van valami ötlete, vagy tapasztalata, hogy hová tudnánk elvinni az autót ilyen esetben (nem feltétlen az márkaszervízbe, hogyha meg lehetne oldani olcsóbban is), írja meg nekem.Itthon már többször is próbálkoztam a frissítéssel. Addig már eljutottam, hogy térképek letöltése (azaz frissítése), de utána mikor keresi az internet jelet(Wi-Fi kapcsolat) a jármű azt írja, hogy nem lehet az internethez kapcsolódni és nem tölt le semmit. Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.

#toyota;gépjármű;GPS;térkép
2018. júl. 17. 22:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt majdnem el is felejtettem, a navigáció utoljára 3-4 éve volt frissítve.
2018. júl. 17. 23:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nézz utána a neten arra a környéken jó árakert cserébe megcsináljak mondjuk mi is de nem reklámozóm magam :))
2018. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már keresgéltema neten, de nem igazán találtam "maszekba". Mindenhol a gyári szervízt találtam.
2018. júl. 18. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!