Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » GPS, navigáció

A kérdés

Garmin Dezl 780nál hogy tudom beállítani, hogy mutassa térképen a benzinkutakat?

febr. 10. 12:44  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Osmand navigációs szoftverben hogyan lehet beállítani köztes pontot?
OsmAnd+ -ban hogyan lehet beállitani, hogy földútra ne vigyen rá?
Van egy wayteq gpsem. Hol tudom beállítani a gpsen, ha leállítom a motort és kikapcsol, ne kelljen újra beírni az útvonalat, hanem automatikusan jöjjön vissza? Remélem érthetően írtam.
WayteQ navagációt vettünk pontosan 995 fajtájut, beleraktuk az sd kártyát fel is ismeri viszont nekünk azon van igonk és azt szeretnénk használni hogy lehet ezt beállítani?
A Google vezető appján hogyan lehet beállitani más otthont?
A telefonomon hol lehet beállítani hogy a navigáció beszéljen és ne csak csipogjon?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a GPS, navigáció rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!