Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Waze, mobilnet, Szerbián át?

Waze, mobilnet, Szerbián át?

Figyelt kérdés

Görögországba megyünk autóval Szerbián és Macedónián át (amik ugye nem EU tagállamok). Navigációnak a Waze-t szeretném használni, ami a mobilnetet használja, a roaming díjszabásról viszont EU-n kívül horror dolgokat hallani. A Vodafone-nál vagyok, gondoltam megkérdezem őket erről, de azok mire felveszik.... Gondotam előbb inkább itt érdeklődök, hátha van valakinek tapasztalata, hogy mit és hogy érdemes. Tudom, hogy le lehet tölteni a térképeket offline-ba a Google Maps-hez, de a Waze-nek azért számtalan előnye van, így első körben ezt szeretném körüljárni.

Köszi előre is.



2019. máj. 28. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kártyát vegyél:

[link]


Itt találtam:

[link]

2019. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használj offline navigációt.


A waze előnyeit a balkánon nem nagyon élvezheted, mert

1) nagyságrendekkel kevesebben használják, emiatt a térkép és a jelentések is ritkábban frissülnek.

2) a mobilhálózat lefedettsége is rosszabb lehet, mint idehaza.

2019. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobban jársz ha egy használt gps-t veszel.
2019. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!