Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik órák jók sportoláshoz?

Melyik órák jók sportoláshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni majd, de sajnos nem tudom milyet lenne érdemes. Keskeny a csuklóm, a 40 mm órás kb le is fedik az egészet, tehát valamilyen kisebb kijelzőjű kellene. Futáshoz is használnám, nem ártana GPS bele és esetleg kompatibilis legyen futós app-al és IOS-sel is. Jó lenne ha tudna pulzust nézni, esetleg hívás/üzenetet fogadni. Az sem kenne hátrány ha vízálló lenne, mert szívesen mennék úszni is.
2019. jún. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem MIO Alpha volt. Pulzust nagyon pontosan méri illetve az újabbakban biztos van GPS is. Ha jól emlékszem vízálló, de majd rákeresel.


Amúgy teljesen felesleges kacat. Az emberben felébred a vágy, hogy legyen ilyen cucca, mert mégis milyen jó már, hogy pulzus, meg gps, meg minden, de aztán ez az első 3 használat után a nullára csökken. Egyébként nagy, a pulzusméréshez elég szorosan kell meghúzni, és emiatt beizzad alatta a kezed.


Szerintem hagyd a csudába és spórolj meg magadnak pár 10.000Ft-ot.

2019. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A telefon nekem sokkal nagyobb teher, az időt sem tudom nézni rajta rendesen, mert a kezemen van tokban. Sajnos a felkarom sem túl vastag, nagyon meg kell szorítani, hogy ne mozogjon el, ezért nekem sokkal jobb lenne az óra. A pulzust is szeretném nézni, azt a telefonom nem tudja. Késöbb pedig pulzustól függően alakítani az edzést.
2019. jún. 5. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod... Ahogy fent írtam az MIO alpha jó választás lehet.
2019. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ránézek majd
2019. jún. 5. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Garmin, ha nem csak pénzt akarsz kidobni.
2019. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!