Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az öblitörekeszben miert...

Az öblitörekeszben miert marad benne az öblitö vadonatuj whirlpoolban? Mosogep

Figyelt kérdés
Valamennyit ugyan kivesz belöle de alapvetöen 1-1,5 deci benne marad. Vagy egy deci viz. Soha nem lesz üres a rekesz
2019. aug. 1. 20:22
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Érdekes.

Nekem sosem maradt ott semmi, de mióta új öblítőt használok, marad egy kicsi, bár az nincs ilyen sok.

2019. aug. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A rekesz egy zart doboz amugy. Ninxs is rajta lyuk. Csak epp nincs teteje. Szoval ugy moshatja csak ki az öblitöt a rekeszböl ha telepumpalja vizzel. Igy maradhat benne mindig viz.

De nem tudom elhinni hogy ezt direkt igy gyartjak? Szoszerint mint egy nyitott fedelü doboz.

2019. aug. 2. 17:08
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem mondjuk nem ilyen, igaz ez is valamennyire zárt, de a végén van egy lyuk, szerintem valami szelep. Nálunk lefolyik belőle a mosószer és az öblítő is, nekünk abba nincs víz.

Szerintem a gyártót kellene megkérdezni, hogy ez normális-e.

2019. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amúgy bakker, pont most nekem is ezt csinálja, eddig semmi ilyen nem volt, most meg mióta olvastam ezt a kérdést, azóta nekem is........ Nem tudom, talán túl sűrű az öblítő és emiatt ,eltömíti a lyukat, talán....
2019. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sorstàrs :)

De neked legalább lyukas

Vedd ki mosd ki, az a biztos :)

2019. aug. 5. 06:54
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindig kimosom mosás után, eddig nem volt ezzel gond....
2019. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hitvány vacak az egész és sajnos a garanciára ne is számíts!

Imádkozhatsz, hogy kihúzza egy darabig, mert a szervízben csak lekoptatnak, aztán vagy bevállalod a pereskedést, vagy nem.

2019. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem igy gyàrtjàk a gépet.

Most is kb 1.5 deci viz all benne. Mint valami kispohar csak kocka alaku. Mindig vizbe öntöm igy az öblitöt mert a fene se szedegeti ki naponta kiöntögetni a vizet. (Sokat mosok)

2019. aug. 16. 08:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!