Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tíz éve vásárolt Zanussi...

Tíz éve vásárolt Zanussi fagyasztószekrénynek lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Egy idős néni vette, soha nem használta, még a gyári csomagolásban van. Érdemes érte pénzt adni, vagy már úgysem működne megbízhatóan?
2019. aug. 9. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem venném meg.

Általában akkor szoktak bajok lenni, mikor "jaj 1 éve vettük felújításkor, most üzemelték be és nem megy".

2019. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves Lehel lenne, abban lehetne bízni, nekem is van olyan örökölt példány, ami 30-ból vagy 15 évet állt mégis hibátlan. Csak az ajtószigetelő keretet cseréltem 20 éve, mert az eredeti nem zárt rendesen. De amit beépítettem, máig szépen tartja magát.
2019. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy mennyiért. Mennyi az új ára egy hasonló méretűnek most és mennyi annak az ára...
2019. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a Zanussi nem épp a megbízhatóságáról híres, még egy vadonatújtól se lehet 5 évnél hosszabbra számítani, vagy nagyon max. 7-8 év!
2019. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, nálam a hűtő, s a fagyasztó, de még a mosógép is Zanussi, 15 évesek, de máig hibátlanul működnek.
2019. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!