Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpoole mosogatógép miért...

Oliatti kérdése:

Whirpoole mosogatógép miért szivárog az alján?

Figyelt kérdés
A mosogatógép másfél hét használat nélkül, spontán szivárogni kezdett, az alján lévő túlfolyokon! Mi lehet a gond?
2019. aug. 12. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy tömítés vagy a szivattyú ment tönkre! Nekünk mosogatógépünk nincs, de a mosógépünk Whirlpool, és tavaly ugyanez volt vele, hogy alul folyatta a vizet, mint kiderült, a szivattyú ment tönkre. Alkatrész + munkadíj, cakkpakk 12 ezerből megvolt a javítás, alig 20 perc alatt, és azóta is tökéletesen működik!
2019. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Whirlpool-t vettél?

Részvétem!

2019. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 5 éve! Valószinű most lecserélem!
2019. aug. 17. 07:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Javaslat?
2019. aug. 17. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, az a helyzet, mennyit szánsz rá.

A Whirlpool sem volt valaha rossz, de mostanában nagyon hajtanak a haszonra, amely főképpen abból állhat elő, hogy gyengébb minőségű, vagyis olcsóbb alkatrészeket szerelnek a gépeikbe, hiszen az árat nem emelhetik a konkurencia miatt.

Ezek az összetevők vagy bírják egy darabig, vagy nem, de intenzív hajtás esetén jobban van esély arra, hogy tönkre menjenek.

Nyilván más céggel is előfordulhat ilyen malőr, hogy rontják a minőséget, ezt nehéz megmondani és okosan teszed, hogy mások tapasztalatait kérdezed.

Szerintem a Siemens, vagy a Bosch az, amelyik elég biztosan ad arra, hogy megbízható minőséget adjon, és még a technológiában is élen járnak.

Tavaly pár napot voltam a bátyáméknál, már nem emlékszem, de a kettő közül valamelyik márkájú mosógépük van, kimostam pár inget, pólót, mert nem sok cuccot vittem, ám pár nappal tovább maradtam, mint terveztem.

Valami álom az a mosógép. Csöndes, meg sem rezdül a centrifugálás közben és úgy néztek ki a cuccaim, hogy szinte vasalni sem kellett őket, legalább is az én mosógépemmel mosva a vasalás után néznek ki a ruháim úgy, mint nála a vasalás előtt.

Még viccelődtünk is a német 'maschinákon', de kérdezz másokat is, vagy menj fel a gyártók honlapjaira és vess egy pillantást az elégedettségi csillagokra, amelyek egészen biztosan kozmetikázottak, ezért csak a mínuszok számítanak.

Aztán sokan akkor minősítenek, amikor megveszik, újonnan persze, hogy minden kaffa, annyira azért a gyengébb holmi is muzsikál, de kérdés, meddig?

Ezeknek viszont ára is van, de az is igaz, hogy hosszú lejáratú holmit veszel, húsz évre elosztva a többlet elenyészik, de a minőség kárpótol.

Ezt a két céget javaslom, annyira szekértő nem vagyok, melyik típus a legjobb ár/érték arányban, de szerintem egyikkel sem járhatsz rosszul.

2019. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!