Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagyasztóládát hova tegyen?

Fagyasztóládát hova tegyen?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy fagyasztóládát, elsősorban mert ár-értékarányban a legjobbak, illetve rengeteg a gyümölcs, ami már a régi 100 literes Lehelbe nem fér el. Csak nem tudom hova tegyem, a garázs lenne jó, de ott télen gyakran 5-10 fok körülire esik a hőmérséklet, ami elvileg nem túl jó a fagyónak. Vagy ott van még a spájz, de azt meg befűtheti, ami megint csak nem túl jó, ha az élelmiszereket nézem. Bár SN-T a klímaosztály, így elvileg bírnia kellene 10 fokon is.
2019. aug. 13. 14:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb 300 literes lesz az új.
2019. aug. 13. 14:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem válasz a kérdésedre, de inkább fiókos fagyasztószekrényt vegyél. Szerintem sokkal praktikusabb, hiszen fajtánként el tudod különíteni, átláthatóbb, mint a láda.
2019. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidegbe én se tenném, mert ha esetleg lecsapódna a pára, az kockázatos a fagyasztó műszaki állapotára nézve, jobb az elővigyázatosság!

Viszont a spájz miért fűtené be??? Ez irracionális gondolat! Például a hűtőszekrény is általában szobahőmérsékleten szokott lenni, mégse romlik meg benne a kaja, gondolkozz már! Nem az számít, hogy a fagyasztó milyen meleg környezeti hőmérsékleten van, ha normálisan működik, akkor a belsejében kellően hideg van, és ez a lényeg, elvégre benne tárolod a kaját, nem a tetején!

2019. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy nekünk a fagyasztószekrény mindig a spájzban volt, és soha semmi baja nem lett a benne tárolt élelmiszereknek!
2019. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, fordítva. A fagyasztó fűtheti be a spájzot. Ettől félek.
2019. aug. 13. 18:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak láda jöhet szóba. Leginkább csak gyümölcsök lennének benne. Főképp szilva, cseresznye. Meg melletük szól az is, hogy nagyon jó árban vannak a+++-osok, 330 literes szekrényt még nem láttam, így abból kellene kettő.
2019. aug. 13. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát majdnem! Most körülnéztem az Árukereső-n, és van 327 literes, A+++ energiaosztály, 144 ezer Ft :

Electrolux EC3330AOW1

2019. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!