Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen háztartási varrógépet...

Milyen háztartási varrógépet vegyek általános varrás céljából (farmer, vastagabb szövet, selyem, vékony bőr) SINGER, TOYOTA max.500000 forintig. Melyik a strapabíróbb?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 18:47
 1/1 anonim válasza:

Jó márka mind a kettő, és ha csak egy-egy darabot varrsz vastagabb anyagból, akkor bármelyiket. De, ha többet, akkor ahhoz már komolyabb gép kell.

Én régebben a Csepel111 nevű ipari varrógéppel varrtam farmert és bőrt.

A bőrhöz, műbőrhöz selyem papírt (szükség esetén hintőport) is használtam, mert az segített, hogy egyenletesen lehessen varrni.

De ez persze anyagától függöt. Ezekben érdemes megkérdezni tapasztal "öreg róka" szabászt, varrónőt.

2019. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!