Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Csináltam egy olyat amit nem...

Csináltam egy olyat amit nem kellet volna, lehet baja a mikrónak?

Figyelt kérdés

Találtam a mélyhűtőbe egy fagyasztott gyros pitát beraktam a mikroba, hogy kiolvadjon, aztán elkezdett nagyon füstölni, kivettem, a műanyag tányér alja kiéget, a mikros üvegtálnak nem lett baja.

A füsttől lehet baja a mikrónak?



2019. aug. 16. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mikrónak nem, de a kaját remélem, kidobtad!
2019. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze az le van sz arva, csak a mikrónak ne legyen baja, de én sem hiszem hogy baja lenne, mert nem égett csak füstölt, köszönöm a válaszodat :)
2019. aug. 16. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a mikrón általában külön kiolvasztós funkció ami alacsonyabb hőfokon lassabban melegít. Nem hinném hogy lett baja amúgy.
2019. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hü lye vagyok és be vágtam 800 wattra :D Nem is gondoltam bele. Hát égni csak nem égett remélem.
2019. aug. 16. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetett volna baja,ha alufóliás a csomagolása a kajának...
2019. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lett baja, csak kicsit büdös lett a mikór valszeg, de az majd kiszellőzik.

Raktunk már be komolyabb dolgokat is mikróba, sokat kibírnak! :)

2019. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen, a szag az jó nehezen jön ki belőle :D De szerencsére semmi baja nem lett.
2019. aug. 21. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!