Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Glamour-napok kupon (MediaMarkt)?

Glamour-napok kupon (MediaMarkt)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam a Glamour honlapján, hogy lesz Media Markt-os kupon háztartási nagygépekre, viszont nem volt részletezve, hogy mire lehet felhasználni. Akinek esetleg meg van az újság, segítene? Minden háztartási nagygépre vonatkozik a 20% kedvezmény vagy csak bizonyos termékekre?

(És nem, csak ezért, hogy erre választ kapjak nem szeretném megvenni az újságot. :) )


2019. szept. 27. 10:32
 1/8 anonim válasza:

A kupon hátulján rajta van, hogy mindenre vagy sem.

Amugy a Media Markt glamour napokon megemeli az árait, és kuponnal ugyanolyan áron veszed mint egy sima napon.

2019. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de írtam, hogy nincs meg még az újság, a honlapon pedig nem részletezik.

Tudom egyébként, hogy megemelik az árat, de nem biztos, hogy annál az egy terméknél is így lesz, amit kinéztem. :)

2019. szept. 27. 10:38
 3/8 anonim válasza:
Az áruházban megjelölt háztartási nagygépekre lesz érvényes.
2019. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. szept. 27. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azokat a termékeket kehet megvenni, amit egyébként a kutya se vesz.
2019. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Praktikerben rendeltem egyszer valamit, rendes áron. Lett glamúrnap mert akkor mentem érte, pedig nem is tudtam előre, arról se mikor érkezik meg. Hát simán leszámolták belőle. :)
2019. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nezd meg hetekkel előre az árát annak a terméknek amit szeretnél megvenni. Minden kuponnap előtt felemelik. Képekkel alátámasztva nyertem már meg így pert egy másik áruhàzlánccal szemben!
2019. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"20% engedmény az áruházban megjelölt háztartási nagygépekre. A kupon kizárólag 2019. október 10-től 13-ig, de legfeljebb a készlet erejéig váltható be valamennyi Media Markt áruházban. Webáruházi vásárlás, megrendelés esetén nem érvényes."


Amúgy minden Glamour napokon kiadnak egy füzetnyi kupont, ami letölthető tök ingyen az oldalukról.

2019. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!