Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Legalább 5 Kw hűtő teljesítmén...

Legalább 5 Kw hűtő teljesítményű klímára lenne szükségem Fűtési funkció nem szükséges. Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
A régi 3,4 Kw helyére akarom beszereltetni, mert gyenge. Csak nyáron használom.

2019. nov. 9. 11:33
 1/5 Zzzoli ***** válasza:
100%
A jelenleg érvényes EU normatívák szerint csak hőszivattyús klímát lehet forgalmazni, az pedig mindegyik alkalmas fűtésre is. Amennyiben drágább típust választasz, bizonyos technikai paraméterei még jobbak lesznek.
2019. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
Nyilván a klíma egy hőszivattyú, de a maiakban a motorvezérlés és a motor+kompresszor felépítése úgy van kialakítva hogy már mindegyikben van fűtési funkció is.
2019. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kérdésem leginkább a típus-ár javaslatok témára vonatkozott, nem baj ha fűteni is lehet vele de nekem a jó hűtés és kedvező ár lenne a fontos. Design, Wifi, decibel nem fontos, mert nem lakásba lesz!
2019. nov. 10. 09:25
 4/5 gabesz147 ***** válasza:

Nekem Grre-ből 3,6-os van, két éve meg vagyok vele elégedve, de ez természetesen szubjektív vélemény, nézz meg más típusokat is.


Itt van 5,1-es is, nem tudom ez drága-e, szerelőkkel is beszélj.

[link]

2019. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sz_Agnes ***** válasza:
Ha az alacsony bekerülési ár a szempont, jó választás lehet a HD. [link]
2019. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!