Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Illatos vasalóvizet gőzállomásba?

Illatos vasalóvizet gőzállomásba?

Figyelt kérdés
Olyan állott szagú gőzt nyom a gőzállomásom pedig vizkőtelenutettem is. Azt olvasom hogy nem lehet gőzállomásba illatositott vizet rakni. De miért? Mi baja lesz? Már nem tudom mit csináljak,a frissen mosott ruhák is büdösek lesznek vasalás után
2019. nov. 20. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem; csak tönkreteszi a vasalót. Vegyél másik vasalót, ha nem tudod rendesen vízkőteleníteni, vagy vegyél olyat, ami csak síma vasaló, nincs víztartálya, és vizezd a ruhát kézzel.
2019. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki kell ganézni a mosógépet. Szétszedve!

Ezután 90 fokos mosást kell végigtolni rajta ruha mosószer és főleg öblítő nélkül.


Akármilyen hihetetlen, de az öblítő miatt rohad be a géped.

Ha ecetet használnál ilyen soha nem történik, és nem, nem lesz ecetszagú sem a ruha. Csak a marketingipar etette meg a nőkkel a harmatosvirág illatot, mint a tisztaságszag szinonimáját, miközben az nem más mint az illatszagot tartalmazó vegyszerrel összekoszolt! ruha szaga.

2019. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A ruháknak csak VASALÁS UTÁN lesz kellemetlen szaguk, a mosógépet rendszeresen ecetezem...,
2019. nov. 20. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

A vasalóba eleve olyan víz való, amiben nincs semmi.

Semmi, ami kiválhatna, lerakódhatna.

Ezt a semmi és valami dolgot kellene még elemezni.

2019. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt a gőzvasalót is ki kellene talán takarítani ecettel, pont úgy mint ahogy a nyomkodós kávéfőzőket is kell. Szagosítóból semmit se rakjál bele, csak és kizárólag azt a teszkós desztillált vizet, önmagában. Csapvizet se!
2019. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gőzvasalóból használat után ki kell szedni a vizet, vagy bealgásodik, berohad az is, mint a vizes porszívó. Akármit ír a könyve, a jelek szerint az mégiscsak berohad mint az autók klímája. Végülis, elviheted klímatisztítóshoz is aki ózont fog a vasalódba nyomni, de ez is csak tüneti kezelés lsz, az okát kell megszüntetni.
2019. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Valószínű ez volt a baj hogy benne hagytam a vizet, pedig 2 naponta vasalok . Mindegy, jó tanuló pénz volt... vettem egy újat,ezt a hibát többet nem követem el!
2019. nov. 21. 06:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!