Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Centrifugálás közben éktelenül...

Centrifugálás közben éktelenül elkezdett kattogni a mosógépem, gyorsan ki is kapcsoltam. Úgy kattogott, mint egy légkalapács, nagyon ijesztő volt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éves felültöltős Elektrolux.


Kinyitottam a dobot, megigazítottam benne a ruhákat, de nem merem újra indítani.


2010. júl. 18. 22:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem is kattogott egyszer amikor a melltartómból kimosodott a merevítő.Nem biztos,hogy a tiednek is ez a baja,szerintem nézesd meg egy szerelővel.
2010. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:-) köszi, végül most összeszedtem minden bátorságom, és

újraindítottam az öblítést, meglátom mi lesz. Szinte csak sima pamutpólók vannak benne, nem is pakoltam tele.


Remélem, csak az volt a baj, hogy nem egyenletesen oszlott el benne a súly, vagy valami ilyesmi. Úgy tűnik, most rendesen működik, bár messze van még a cenrifugázás, mert ez az öblítő program 50 perc...

2010. júl. 18. 22:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, csak a nem megfelelő súlyelosztás volt a gond, talán egymásba gabajodtak a ruhák. Most minden oké! kop-kop-kop!
2010. júl. 18. 23:30
 4/8 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen, a csapágy ment tönkre.

Mondjuk, annak tényleg légkalapácshangja volt, tök más mint egy gomb, melltartócsat, vagy rosszul töltött gép...

2010. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia Ninamina!

Az enyémnek irtózatosan nagy hangja volt, tényleg, mint egy légkapalácsé, baromira megijedtem, alig mertem hozzányúlni, lekapcsolni! De csak centrifugáláskor.


Most azon gondolkodom, hogy ha csapágyas egy mosógép, akkor minden alkalommal enynire zörög? Vagy nem feltétlenül?

2010. júl. 19. 19:17
 6/8 anonim válasza:
Itt akkor volt hasonló, amikor az egyik ruhadarab egy öö szalagjának a fém vége kibújt a dob egyik kis apró nyílásán, és ahogy forgott a dob mindig hozzácsapódott belül a gép falának.
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az enyém is centrinél :-(

Mikor másodjára elindítottad akkor is? Ha igen, akkor jobb lesz, ha szerelőt hívsz, én is baromira megijedtem, igazi fémes kattogás volt

2010. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Hát, elindítottam megint, most hála az égnek semmi hangja nem volt.

Pedig nagyon jól fogalmazta meg az egyik válaszoló, igazi fémes kattogás volt! Tapasztaltam már zörgést, amikor nem voltak egyensúlyban a ruhák benne, meg olyat is, amikor valóban kilógott valami a dob résén(ahogy egy másik válaszoló írta), és az zörgött.

De ez most annál sokkal, ezerszer hangosabb és ijesztőbb volt! No majd meglátjuk.

2010. júl. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!