Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit vagy Whirpool mosógépe...

Indesit vagy Whirpool mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Indesit vagy Whirpool mosógépet vegyek?

2019. nov. 22. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy gyárból jön ki mind a kettő, egy cég. Csodát, illetve 30 éves élettartamot ne várj tőlük.
2019. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Indesittel nincs tapasztalatunk, de a Whirlpool nagyon jó, a mostani és az előző is az volt (felültöltős) !

Az előzőben egyszer kellett kicserélni a dob körüli tömítőgyűrűt, ami szinte filléres dolog, azon kívül összeségében 8 évig volt jó!

A mostani pedig már 9 éves. Tavaly tönkrement benne a szivattyú, de alkatrész + munkadíj = cakkpakk 12 ezerért cserélte ki egy teljesen idegen szerelő, alig 20 perc alatt, és azóta is tökéletesen működik, semmi baja! Bár megjegyezte az ürge, hogy a mostani mosógépeket legjobb esetben 7 évre tervezik a gyártók, szóval ha ennyit kibír, már nyert ügyed van, de eddigi tapasztalatból szerintem a Whirlpool többet is!

Azt nem tudom, hogy a kivitelben van-e valami jelentősége a márkának, mennyire jót csinál, de anyukám a felültöltőset szereti, elöltöltős gépünk soha nem is volt, nem tudom, Te milyet akarsz?

2019. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Whirlpool felültöltőset vettem. Köszönöm :-)
2019. dec. 8. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!