Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nyikorog és kattog a Zanussi...

Nyikorog és kattog a Zanussi mosógépem. Meddig lehet így?

Figyelt kérdés

Két hónapja lakunk az albérletben, kaptunk egy Zanussi mosógépet, ami már az elejétől hangos. Használtan vették nekünk.

Most kezdett el kattogni, meg nyikorogni. Ahogy forog a dob mosásnál a műanyagot sérti is.

Olvastam, hogy valószínűleg csapágyas és az javításban is kicsit borsosabb.

Mi leghamarabb januárban tudnánk javítattni, anyagilag akkor állnánk csak úgy sajnos..

Moshatok így addig vele, ki fogja bírni? Heti 2x szoktam mosni.


2019. nov. 25. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Lutri.

Lehet, hogy ha januárig használod, jobban károsodik, és még drágább lesz a javítás, mint most lenne.

2019. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak nyikorogna az lehet ékszíj és nyugodtan használható lenne, de ha valóban csapágyas és beleér a műanyagba, egyszer sem merném tovább használni mert ha elszabadul szétveri a házat és a dobot is. Nem tudom milyen mosógép de ha felültöltős, gondolkodni kell van-e családtag vagy haver akinek minimális műszaki érzéke van mert ezekben a gépekben egy csapágy csere 1-2 óra alatt megvan, a csapágy ezer forint körüli.
2019. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, felültöltős.

Az a baj, hogy senki nem ért ezekhez a családban sajnos.

Ha lenne a mosógépre garancia az ilyen esetre is kiterjed?

2019. nov. 25. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Természetesen vonatkozik rá a garancia!
2019. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet csapágyas a gép vagy dobcsillag törés.
2021. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!