Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje villyanytűzhely az...

Gorenje villyanytűzhely az ajtaja lenyitásánál van egy azonositó szá ART : 535486, fölötte: EV 6111-S48, használtan kaptam sajnos a gombjai lekoptak, gondoltam rendelek újat, de mivel nagyon régi nem tudnak hozzá rendelni?

Figyelt kérdés
Nincs véletlenül valakinek ilyen, hogy tudjam mit mikor csinál? Főleg a sütőnél kellemetlenebb, hogy vajon mikor hány fokos? Vagy nem szándékozik véletlenül valaki egy ilyet kidobni aminek a gombjait megvenném?

#Gorenje villanytűzhely #gorenje villanytűzhelyhez kapcsoló gombok
2019. nov. 26. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a számok nem mondanak semmit.

A hátán kellene megnézni, pontos típus szerint keresni róla képet:

[link]

Nekem gáztűzhelyen egy fehér gombról lekopott jelzéseket filctollal jelöltem vissza, tisztítás után természetesen. CD-jelölő vagy alkoholos, már nem is emlékszem.

De itt csak pár vonalat meg pontot kellett csinálni, ami még esztétikusan megoldható volt.

2019. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Privátra válaszolva, szakszerviz / márkaszerviz esetében más a helyzet, mert ők a gyári adatbázis alapján tudhatnak ilyen számokból tájékozódni.

De akinek ahhoz nincs hozzáférése, csak a készüléktípus alapján tud tájékozódni.

Az általam linkelt képek között sem ismerted fel?

2019. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig ne gondold hogy olcsón megúsznád a gombrendelést,tapasztalatom szerint a konyhai/háztartási gépekhez,mikro,mosógép stb. bármilyen kis méretű,pár dekás műanyag alkatrész is több ezer forint lehet,gombok legalább 3-4-5.000Ft...
2019. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!