Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető gáz főzőlap szaksze...

Beépíthető gáz főzőlap szakszervíz általi beépítésekor csak a gázt kötik rá?

Figyelt kérdés
Szikragyújtás is van rajta, és sajnos a villanyszerelő az electroluxos után jönne. Garancia miatt kell szakszervizessel beköttetni.

2019. dec. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szikragyújtás is van rajta, és sajnos a villanyszerelő az electroluxos után jönne."

Konnektorba dugható elektromos készüléknél nincs ilyen beüzemelősdi. Akár hosszabbítóról is megoldhatod addig, amíg nem csinál neked a pultba áramot a később jövő villanyszerelőd.

"Garancia miatt kell szakszervizessel beköttetni."

Nem kell.

2019. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A webbolt ügyfélszolgálatosa írta, hogy a garancia elveszik, ha nem szakszervizes köti be a gázt. A szikragyújtás pedig dugó nélküli kábelben végződik.
2019. dec. 8. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

A papírt kellene kellene látni, amit a szerelővel íratsz alá.

Milyen szerelő, hány szerelő, ilyesmi.

2019. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gáz vagy vegyes üzemű készüléknek van külön rész feltüntetve, ott végül is csak gázszerelő számának van rubrika. Akkor ezek szerint talán csak a gázrészt fogja bekötni a szervizes, vagy legalábbis az kell a garanciához.
2019. dec. 8. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy kábelre nem tudsz egy villás dugót rátenni, szégyeldd magam.
2019. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A webbolt ügyfélszolgálatosa írta, hogy a garancia elveszik, ha nem szakszervizes köti be a gázt."

Ja, nálunk a megbeszélt időpont délelőtt 9 volt, délután 3-kor beállított tök részegen, a papírra a nevét se tudta leírni, szerencsére volt pecsétje. Be akarta kapcsolni a sütőt, de nem tudta hogy kell. Én mutattam meg neki, illetve gyújtottam be. A kábelre én is rákérdeztem, az nem érdekelte. Csak a 15 ezer forint az "ellenőrzésért". Azt mondta, ha a szikra nem jó, akkor telefonáljak a szerviznek ami a garanciapapíron szerepel. Mindenesetre felhívtam, azt tanácsolták, ha nem értek hozzá, szereltessek rá dugót, ők nem tudnak segíteni, csak meghibásodásban.

A végén vettem egy dugót és rászereltem.

2019. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5: bocs, hogy olyan nőként, akinek a gimis fizika óra óta nem nagyon volt köze áramkörökhöz, nem bütykölök dugót egy kábel végére.


#6: nekem szerencsére jó tapasztalat volt ez, rendes volt a faszi, volt valami kis szabálytalanság a régi csővel, de okosba megoldottuk, persze a szokásos 15-öt elkérte, de arra számítottam. A villany része tényleg nem érdekelte, csak elmondta, mit írjon le majd a villanyszerelő, hogy érvényes legyen a garancia.

2019. dec. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!