Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Whirlpool mosógépem....

Van egy Whirlpool mosógépem. Mennyire vagytok megelégedve vele? Az enyém nem mos szépen, a kollégámnál pedig leégett és kiégett az egész fürdőszoba.

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 14:42
 1/8 istvankif válasza:
74%
Hány éves a mosógéped ?
2020. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Pontos neve? Könyvét elolvastad? A nálad levő víz keménységét ismered?
2020. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik kiégett , biztos kemény volt a víz??
2020. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Én teljesen elégedett vagyok vele. 10 éves, 2 emberre mos heti 4-5 adagot.

Az, hogy nem szépen mos az nem gép hanem ember függő...

Milyen programot használsz? Mivel mosol? Mennyi ruhát teszel bele? Anyag, szín szerint válogatsz?

2020. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-essel értek egyet. Szín szerint válogatom és 3 féle mosószert használok( fehérhez, feketéhez és színeshez). Próbáltam mosószódát anno, de fakította a ruhákat, elhagytam. Nem tömöm tele és figyelek a programra is.
2020. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ariel kapszulát használok , vanisht, calgont. Hány öblítésetek van a mosás után ? Nekem csak kettő. Az utolsó öblítővíz is koszos még !
2020. jan. 12. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen programot használsz?

Kapszulával nekem is ez volt a baj, ha kevesebb ruhát teszel bele nagyon habzik.

Általában az egy órás napi programot használom, folyékony mosószerrel illetve mosóporral. Nekem tökéletes.

2020. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, fussunk neki újra:


Pontos neve? Könyvét elolvastad? A nálad levő víz keménységét ismered?

2020. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!