Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az elektromos sütő csak felül...

Az elektromos sütő csak felül sütéses, viszont kicserélni nem tudjuk?

Figyelt kérdés
Tehát nem alul-felul suteses, mint szerintem ez lenne az alap.. Ezert idegesit is hogy nem tudom rendesen megsutni a sutemenyeket.. Mert az alja, vagy a vastagabb sutemenyek belseje mindig nyers marad, van erre valakinek valami tippje? Van légkeveréses fokozat rajta, de az csak megszárítja

#sütemény #konyha #fokozat #elektromos sütés #Alúl sütés #felül sütés
2020. jan. 16. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Oszlassuk a homályt: nem felülsütéses, hanem grill fokozat van rajta. Az alap módja a légkeveréses sütés, az nem csak szárítja, hanem az az alap sütésmód. Vagyis beteszed a sütit, beállítod a hőfokot és tökéletesen megsüti a cuccot. Minimum 180 fokra kell állítani és akkor tökéletesen átsül minden.
2020. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan a grillsütővel akartál zserbót sütni?
2020. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Sütő típusa az adatlapjáról?
2020. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Meglehet, grillsütőt vettél egy szokásos helyett.
2020. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamit benézhettél, mert én még nem láttam olyan sütőt, amin nincs alsó fokozat. A módválasztón keress olyan szimbólumot, amin egy négyzet van és benne alul egy egyenes vonal, ez a vonal mutatja, hogy honnan melegít. A grillfokozatnak hullámos vonal a szimbóluma, ha tud légkeverést, akkor az említett vonalakon kívül egy ventillátor is van középen.
2020. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az elektromos sütő csak felül sütéses, viszont kicserélni nem tudjuk?"

Alul is sütne, csak használni nem tudjuk...

Így szólna helyesen a kérdés.

2020. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan kis négyzet van ahol felül van "vonalka", szerintem észre venném ha alul is sütne, mivel ott nincs olyan izzó vas rúd (nem tudom mi ennek a pontos neve, de biztos nem ez)
2020. jan. 20. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, ennek semmi értelme.

Képes vagy annyi intelligenciára, hogy ideírod a kacat pontos típusszámát, igen vagy nem?

Fejezzük be a mellébeszélést!

2020. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Az izzó "vasrúd" az a grillfokozaté.
2020. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!