Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Túlfeszültség elleni elosztó...

Túlfeszültség elleni elosztó miért kapcsol ki pár percen belül mindig?

Figyelt kérdés

Egész télen erről működött a 2500 W-os villany panel, de most egy pár napja először néhány óra múlva, majd most már pár percen belül mindig kikapcsol a védelem.


Mit lehet vele csinálni?

Még szétszedni sem tudtam, mert ha jól látom speciális csavar fogja össze az elosztót.

Köszi a segítséget!



2020. márc. 15. 18:37
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
19%
Hőkioldó, visszanyomható túláramvédő szokott ezekben lenni, ami anyagfáradás miatt idővel tévesen is lekapcsolhat.
2020. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlfeszültség, vagy túláram védett? Ezt először tisztázni kéne.
2020. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

# 2

Ennek a szokásos megoldása a kettő együtt, illetve a túláramvédelem lehet opcionális.

Magam részéről láthatóan a túláramról beszéltem, a túlfeszültség témáját pedig szándékosan szó nélkül hagytam, mert most nem releváns, nem akartam a szót szaporítani vele.

2020. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de mit lehet tenni? Ki lehet cserélni ezt kis piros bigyót, vagyis ami belül van?
2020. márc. 15. 20:57
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

Ha akarsz vele kínlódni, beazonosítani, rendelni, az is egy opció.

Vagy kiiktatod, átkötöd és rájössz, hogy van élet ilyen hőkioldók nélkül is.

2020. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Köszi, de mit lehet tenni?"

Megcseréled egy másik hosszabbítóval.

2020. márc. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!