Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az eMAGon hogy lehet beállítan...

Az eMAGon hogy lehet beállítani azt, hogy a megrendelt terméket PostaPontra szállítsák?

Figyelt kérdés
A minap rendeltem egy porszívót és PostaPontra szerettem volna, hogy szállítsák. A rendelés adatainál viszont nem tudtam azt kiválasztani, hogy PostaPontra történjen a kiszállítás. Ahogy böngésztem az eMAG oldalán láttam, hogy léteznek csomagpontra történő kiszállítási módok. Én persze józan paraszti ésszel a szállítási címhez beírtam a helyi posta címét és számát... Reggel jött az e-mail, hogy ma szállítják ki a csomagot ekkor és ekkor. Nyomonkövettem a csomagomat a fuvarlevélszám alapján és azt írta ki, hogy a vevő ismeretlen. Járt még így valaki? Mi a teendő?

2020. márc. 20. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nem lehet minden terméket postapontra kérni. Én egyszer egy horgász orsóval jártam így az emagon, hogy nézem a szállitási lehetőségeket, PostaPont sehol. Más általam rendelt termékeknél viszont megvolt a lehetőség, hogy PostaPontra kérjem a szállítást.
2020. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden terméket posta pontra, főleg ha nem Emag a forgalmazo
2020. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, na ezt nem tudtam. Köszönöm a választ mindkettőtöknek!
2020. márc. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!