Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Másnak is hangos a szárítógépe?

Másnak is hangos a szárítógépe?

Figyelt kérdés
Van egy Candy h10A2DES szárítógépünk és nem tudom hogy normális e az hogy ütemesen "doboló" hangot ad ki minden szárítás közben. Eddig soha nem volt szárítógépünk ezért nem tudom.

2020. márc. 21. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. A doboló hang nem a ruhák ide-oda esése a dobban? Nincs benne víz, mint a mosógépben, ami tompítja az esést és a hangot.
2020. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ruha zörög nem a gép
2020. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ruha nélkül is ilyen hangot ad ki mint ebben a videóban [link]
2020. márc. 21. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Annál a videónál is leírták hogy normális.
2020. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Az enyém igaz más márka, de sokkal hangosabb mint a mosógép. Működik rendesen. Rázárom a fürdőszoba ajtót, az elég jól tompítja.
2020. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FrankL válasza:

Az enyém is ugyanezt a hibát produkálja. Valószínüleg az ékszíj a hosszas raktári állás során egy pontban meghajlott, keményedett, vagy a görgő megnyomta a dobot, és amikor odaér a dob, akkor olyan, mintha át kellene mennie egy fekvőrendőrön. Ezt hallod. Olyan, mintha cipőt mosnál a mosógépbe, azonban itt mindig akkor hallani, amikor a dob egy pontja találkozik a görgővel.

Várok a szervíz álláspontjára és elmesélem, hogy mi történt.

Amúgy a videóban senki nem mondja azt, és senki nem írja azt, hogy ez normális...

2021. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:):):)
2021. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!