Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan bolt, ahol csomagolássérült, szállítási sérült háztartási gépeket árulnak?

Figyelt kérdés
Valami olyan outlet féle vagy egyéb bolt érdekelne, ahol olcsóbban adnak el új, garanciális, de kisebb (esztétikai) sérüléssel rendelkező gépeket. Minket most mosógép és mikró érdekelne elsősorban. Dobozsérült / kartonsérült stb. is lehet.
2010. júl. 25. 21:09
 1/2 anonim válasza:

Kispesten az Europark mögött a Corvin krt-on tudok egyet, a neten is lehet keresgélni, pl [link] vagy [link]

Jó vásárlást!

2010. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dilipok válasza:

Sziasztok!

Én a VII.kerület Dohány utcában vásároltam szépséghibás mosogatógépet. Bolti ára akkor 106.000.- volt, és 50.000.-ért vettem. Szeretjük, nagyon bevált. Whirlpool A+ 12 terítékes. Náluk van mosógép, hűtő, LCD tv,egyéb szórakoztató elektronikai eszközök. Ez a nyilvános számuk.06 70 209 05 53 hirdetik is magukat. :o) Sziasztok!

2010. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!