Mi ez a sípoló hang?

Figyelt kérdés
A nappaliban ami egyben van a konyhával, elkezdtem hallani egy sípoló hangot. Nem tudom honnan jön. Olyan, mintha mindenhonnan hallanám. Klímát kikapcsoltam, nem szűnt meg a hang. Ami új a lakásban, az a mosogatógép, azt leállítottam, és akkor is hallom ezt a hangot. Lámpák lekapcsolásával is. Mitől lehet ez? Olyan a hang, mint amikor a tv-ben elmegy az adás.

2020. ápr. 19. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha befogod a füledet, akkor is hallod?
2020. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet a szomszédnál van valami...
2020. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, már hallom akkor is, ha befogom a fülem, vagy ha kimegyek. Viszont a párom is hallja bent, kint pedig nem. A szobában nem hallatszik ez a sípoló hang.
2020. ápr. 19. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a villanyórát. Ha megszűnik a hang akkor valamelyik készülék adja ki. Esetleg a szomszédhoz is bekérdezhetsz.
2020. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akárhonnan származhat a hang. A csövek, falak, födémet elég messze el tudják vezetni a hangot.

én napokig nyomozni szoktam ha nem ismerek fel valami hangot.

Lekapcsolok ezt-azt, hallgatózom

Tegyél bögrét a falra és arra tapaszd a füled, hátha hallasz valami közelebbit.

nálam például a kéményen jött le a második felettem lévő emeletről a tv hangja tompítva és torzítva. Miután felfedeztem mi az, már nem is zavart

2020. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telefontöltő esetleg? Nálam volt már pár ilyen.
2020. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a radiátor szokott sípolni, de ha eltekerem a tűt amivel el lehet zárni akkor abba hagyja.
2020. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Telefontöltő nem. Radiátorunk nincs. Azóta rájöttem, hogy ha kihúzom az elosztóból a hűtő kábelét, akkor megszűnik a sípoló hang. Csak a hűtő és a mosogatógép van oda bedugva. Vettünk új elosztót, és így is halljuk a hangot. Megnézetjük a hűtőt egy szakemberrel hamarosan. :)

2020. ápr. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!