Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok minimum 12 terítékes...

Tudnátok minimum 12 terítékes mosogatógépeket ajánlani amik nektek beváltak otthon?

Figyelt kérdés
Az előzőnk nemrég tönkrement, és vásárlás előtt gondoltam rákérdezek, hátha meg tudtok osztani velem tapasztalatokat, tudtok jókat ajánlani, stb. Az ára max 100-120ezer

2020. ápr. 23. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen mindegy. Az elv ugyanaz, forró vizet keringet.
2020. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt Beko-m, amit 11 évesen cseréltem le, de még bírta volna, csak a szivattyújának szimeringjénél egyre jobban szivárgott a víz, és persze ezt a párszáz forintos alkatrészt nem lehetett cserélni. Ezen felül csak a "labirintus" nevű alkatrészét kellett 1x vízkövezni, mert nem töltötte be a vizet. Most egy Whirlpool, de nincs különbség mosogatás minősége közt. Itt a hangsúly mindig azon van, hogy milyen mosogatószert, öblítőt vesz bele az ember. Sőt még a sók közt is látok különbséget.
2020. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatógében szinte mindegy szerintem is, ugyanazt csinálja mind. Mosógépek között azért van különbség.

Szerintem is a szerek minőségétől és a helyes használattal lehet hosszabbítani az élettartamát. Én a nagy edényeket, lábasokat, tepsiket mindig elmosom előtte, nyilván nem teljesen de egy pörköltszaftos lábast nem teszek be úgy ahogy kiürült. Folyékony Somat géllel így minden tiszta és elég az Eco program is. Szintén egy 4 éves Whirlpool gépem van.

2020. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!