Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Álló porszívót vásárolnék! Ki...

Attila615 kérdése:

Álló porszívót vásárolnék! Ki milyet ajánl? Gorenje vagy Electrolux? Melyiknek jobb a szívó ereje,stb.?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Remelem lesz valaki,aki tud segíteni.szeretnek 1 álló porszívót vásárolni.Tanácstalan vagyok,nem tudom melyikkel járnák jobban. Ami szimpatikusnak tűnik,az Gorenje(svc144fbk),vagy Electrolux ergorapido(eerc72eb).Valakinek van esetleg valamelyik?vagy bármilyen vélemény,tapasztalat?válaszokat előre köszönöm

2020. máj. 14. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig az összes porszívóm más volt. Miután kiszolgált a Philipsem 10 év után vettem Electroluxot mert nem találtam már ugyanolyat. Alig vártam, hogy elromoljon. Direkt rugdostam, nem vigyázva tettem vissza a helyére, rángattam. Az istenért se akart elromolni. Az volt vele a bajom, hogy a teljesítmény vacak volt, és gyatrán szívott. A porszívófej meg hibás volt eleve, mert sikított a motor ha azt tettem rá. Jó hogy a Philipses jó volt rá. Szóval én a Gorenjét venném meg.
2020. máj. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami valójában szív az a Dyson és a felső kategóriás 90-100 ezer forint körüli gépek, a többi alacsony árkategóriás csak sepreget. Vegyél 30 ezer forintért egy komoly porzsáknélkülit inkább.
2020. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!