Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagyasztó ajtaja nehezen nyílik?

Fagyasztó ajtaja nehezen nyílik?

Figyelt kérdés
Vettem egy Electrolux 245 literes fagyasztót. Minden szuper, 1 óra múlva még 6-os max állásban is lekapcsolt. Viszont baromi nehezen lehet kinyitni az ajtaját, szinte dől rám az egész 70 kilós cucc. Állítólag ez normális, mert szigetel, ami igaz is, de normális, hogy szinte tépni kell az ajtaját. Nincs teljesen vízszintben, mert elég egyenetlen a padló, billegne akkor össze-vissza, de próbáltam vízszintben is, lefogtam a tetejét, s akkor is nehezen nyílt.
2020. máj. 16. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Légmentesen záródik az ajtaja. Ezért nehéz kinyitni. Idővel ez megoldódik, de akkor meg majd az lesz a baj. Jegesedni fog. Az élet nem egyszerű.
2020. máj. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lehűlő levegő ritkább, vákuum lesz, ezért nehéz kinyitni, ha jól emlékszem fizikából. Ha nem szorri.
2020. máj. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%

Addig örülj, míg ilyen jól zár. Így kíméli a villanyszámlád. Fizika.

"Állítólag ez normális, mert szigetel, ami igaz is, de normális, hogy szinte tépni kell az ajtaját."

Ami nem normális, hogy nem raktál egy nyomorult kérdőjelet a nyomorult kérdőmondat végére. Például én meg ilyenektől kapok hülyét /vesszőparipa.

2020. máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!