Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az otthoni riasztó (DSC)...

Az otthoni riasztó (DSC) központi egysége elkezdett pittyegni alacsony akkumulátor felszültség miatt. Ilyenkor mennyi idő van a cserére?

Figyelt kérdés
Van egy otthoni riasztó DSC rendszerem, aminek ma délelőtt elkezdett pittyegni a központi egysége, hogy kéne cserélni már az akkumulátort. Felhívtam a karbantartót, de csak kedden tud kijönni cserélni. Ha addig teljesen lemerül, akkor riasztani fog akkor is, ha éppen nincs élesítve? Ha riaszt az akkumulátor miatt, akkor azt még ki tudom ütni a kódommal, vagy addig üvölteni fog az egész ház, amíg nem cserélem ki az akksit? Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak néha USD be a kódot és akkor nem is pittyeg.

Vagy csereld ki az akksit 4000 Ft azt kész

2020. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem élesíted be, addig nem is fog riasztani.
2020. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk is a társasházi lakásunkban volt ilyen eset, de ott évekig csipogott riasztás nélkül. Mondtam a szüleimnek, hogy karban kell tartani a rendszert, ha nem is lakunk ott jelenleg de ők elhesegették, majd egyszer egy idióta leverte az egész házban a biztosítékot, és beriasztott. Kb. vasárnap este 10 órakor :D. Aztán kicseréltették.
2020. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!