Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kerti elektromos ágdarálót...

Kerti elektromos ágdarálót akarok venni. Kinek mi a tapasztalata az ilyen készülékkel?

Figyelt kérdés
Milyent éri meg venni? Macerás folyton "etetni"?

2020. máj. 31. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A férjem szerezett egyet barterban, kb hüvelykujj vastagságú ágak mennek bele(a pontos teljesítményt sajnos nem tudom), a derékszögben mereven elálló ágakat le kell vagdosni és külön beletenni. Zajos, monoton munka, a férjem nem nagyon szereti csinálni. Húsz növendék gyümölcsfánk van, inkább a zöldhulladék-szállítást szoktuk igénybe venni, szerintem máig darálná minden nap a gallyakat, ha ki nem raktuk volna a kötegeket.

A darálék jó mulcsnak, illetve egy része a komposztba ment. Ha nincs túl sok darálni való, hasznos lehet. Esetleg nagyobb teljesítményűben lehetne még gondolkodni, ha nem lenne zöldszállítás.

2020. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem kb 4m3 apró ágam van.
2020. jún. 2. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!