Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire használjátok a...

Mennyire használjátok a mpspgató gèpet?

Figyelt kérdés

Szeretnèk venni egy mosogató gèpet de attól fèlek nem használja ki èdesanyám!

Szerintetek megèri kb 150 ezer forintot èrte adni, megspórol szerintetek napi fèl óra munkát legalább? Vagyis akinek van otthon rendszeresen használja ès megbánta, hogy megvette? Legyetek szívesek olyanok írjanak akik használtak



2020. jún. 2. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Megèri mosogató gèpet venni ès ki lehet használni
Nem èri meg mosogató gèpet venni, nem lehet kihasználni
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemes használni és nem csak az idő, mérhetően csökken a vízfelhasználás. Még ha előtte öbliti is az edényeket. Mikor mosogat el 15 liter víz felhasználásával /ez kb. 1 vödör víz/ 12 mélytányért, 12 lapostányért, 8 kistányért, 12 villát, 12 kést, 12 kanalat, mellé 5-6 db. poharat? A miénk olyan, hogy a nagy darabos kosz lekaparjuk, kicsit elöblitjük és be a gépbe. A leveses mélytányért nem is öblitjük el előtte. A lapos tányért is csak ha pl. pörkölt volt a menü, de pl. rántott szelet rízzsel/sültrkumplival után nem kell azt sem elöblíteni. Kimértük tényleg 15 liter vízel elmosogat. A villanyfogyasztása is kedvező. Arról nem beszélve, hogy bedobja az ember a cuccost és elvan magában. Anyósom pl. nem hajlandó használni ha jön vendégségbe mindig el mosogat, ha sokat van itt észlelhetően nő a víz számla.
2020. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Ne vegyél anyukádnak, soha nem fogja használni.
2020. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem fogja kedves utolsó mert ő is szeretne csak mivel viszonylag drága berendezèsnem vesz ő ès èn akarom meglepni. nekünk nem volt mèg nem tudom mennyire bevált, hogy mennyire szedi le az ètelmaradèkot, de eddigi vèllemènyek pozitívak. Kevès időt dolgoztam èn mosogatógèppel de a beleszáradt kávè maradèkot nem mindig szedte le ès ezèrt fèltem

Nem egy kőkorszaki ember csak attól fèlek, hogy nem mos rendesen.

2020. jún. 2. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
A beszáradt kávét valóban nem szedi ki, de ez megelőzhető azzal, hogy használat után egy picit kiöblíti az ember és utána nem aszalja napokig.
2020. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már több mint 10 éve használom szinte napi szinten. Szerintem szuper jó, kényelmes, nem használja el a melegvizet a bojlerből stb. Valamint olyan kristálytiszta poharaid soha nem lesznek kézi mosogatással, mint géppel.
2020. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Maxitabi ***** válasza:
Édesanyámnak 7 évvel ezelőtt vettünk-amihez át kellett az egész konyhát alakítani, de arra ráfért ::)). Akkor volt 71 éves.. Helyhiány miatt csak a 45 cm széles lett beépítve, de azóta is minden nap használja, mivel szinte minden nap főz is. Sok ideje szabadult fel-megérdemli!! Tehát hajrá, mindenképpen ajánlom!!
2020. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a segítsèget!
2020. jún. 2. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ételmaradékot nem mossa le, mert azt el kell távolítani róla.

Ha nincs a családban senkinek, vagy olyannak aki személyesen tudna segíteni akkor ne vegyél.

Először mielőtt vásárolnál, olvass utána, hogy működik.

Illetve ahol egy személy van csak a háztartásban oda teljesen felesleges.

2020. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne felesleges az egyedülélőnek? Pasi létemre simán megtudom tölteni, max nem megy minden nap. Mellesleg meg az enyém tud féltöltéssel is menni, vagyis csak az alsó vagy csak a felső kosárban lévő edényeket mossa ilyenkor.
2020. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!