Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jól jártam e egy mecafer hp 2...

Jól jártam e egy mecafer hp 2 ipari kompresszorral használtan vettem ?

Figyelt kérdés
65.000 forint volt , 100 literes 10 bar nyomást tud, van rajta nyomás szablyzó is , tökéletesen müködik. Ja és szuperul müködik !

2020. jún. 11. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod meg ha kikönyököl

Ha ez holnap történik akkor tosszul jártál, ha 20 év múlva akkor jól!

Az számít, hogy mennyire kopott a légsűrítő. De azt úgyis csak akkor látod ha szétszeded.

Ha nem megy tönkre hamar akkor megérte. irigyellek is, nekem is kellene egy ekkora kompresszor...

2020. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 75-be vettem egy használt 270-literes lincost a gép féléves,tökéletesen működik, piszok gyorsan termel.

Úgyhogy az én szemszögemből, annyira nem jártál jól.


Mellesleg érdemes, nézelődni jófogáson/vaterán,illetve jó tudni hogy mely cégek fognak becsődölni nemsokára, nagyon jó dolgokat lehet így olcsón venni,főleg az elkövetkezendő hónapokban, mondjuk ehhez kell pénz is.

2020. jún. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!