Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az epilátor 2 év után nem szed ki semmi szőrt, hiába tisztítom, mit lehet vele?

Figyelt kérdés

Braun Silk Epil 9. Tehát nem volt olcsó és nagyon ritkán használtam, havonta vagy annál is ritkábban. Rendeltetésszerűen, lábszáramon nem is tudtam használni, mert begyulladt. Hiába tisztítom, nem használ.


2018-ban vettem, valahogy nem vagyok szerencsés vele, nert Emagon rendeltem, aszem Glamour napokon és megveszem, kinyitom, kupakot leveszem, erre vastag fekete szőrök esnek ki belőle. Gondolom, valaki viszsaküldte. De nem cserélték, kaptam egy utalványt, ami végül lejárt, bent veszett...

Aztán kb. fél év után már csak szigetelőszalaggal tudtam használni, mert a feje mimdog lecsúszott róla. Hagyján, ezért nem garanciáztam, meg apám előtt titkoltam, mert nem engedik, drága volt, meg mi ez már.

Most meg már egyáltalán nem szed ki semmit sem, hiába tisztítottam ki, a csipeszeknél is.


Ez előtt 2 Philips Satinelle epilátorom, az utolsóval pont ez volt a bajom 2 év után, hogy nem szedett ki már semmit, ezért vettem újat, meg más márkát akartam. A legelső egy év után döglött be, gyári elekronikai hibája volt, kicseréltettem, akkor kaptam meg a másikat.


De ez nagyon gáz, hogy 2 évente vehetsz újat, mert tönkremegy. Erre 1 év garancia volt, az nyilván lejárt. Ráadásul ez nem is volt olcsó, meg annyira keveset használtam, hónalj, kar havonta kb.


Bocs, ha nem érdekel valakit, hogyan szőrtelenítel, de ez is elektronika. Meg b...ssza meg, nem volt olcsó, el nem kophatott ennyi kicsit használattól.


Köszönöm.


2020. jún. 21. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Philips van, 10 éve használom, és még mindig teljesen jól működik.
2020. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát hogy normális-e nem tudom, de én a harmadik silk epilt koptatom.


ugye nem testáplózás után epilálsz?

fontos hogy teljesen száraz és zsírmente legyen a szőr, különben nem tud belekapaszkodni az epilátor


az sem jó ha túl rövid a szőr, azt sem tudja elkapni

2020. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem testápolózás után, amúgy is szárazabb a bőröm, mint Afrika. Radírozni szoktam előtte napokban!


Meg nem is túl rövidet, bár ez nem tudom, hogy függ össze, havonta, 2 havonta szoktam... Meg ugyebár ki is lehet tisztítani a készüléket!


Erős a szőröm, az igaz... De szigetelőszalagosan működött eddig is...

2020. jún. 21. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem tudom, hogy függ össze"

úgy, hogy ha nem éri el a csipesz akkor nem tudja megfogni és nem tudja kihúzni.

próbálj meg bokkesztyűben 5 forintosokat felszedni a padlóról - kb így érez az epilátor is apró szőrök esetén.


"Erős a szőröm"

nekem is... 40F :D

2020. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nem a szőrrel van baj, ezer éve epilálok. Hanem hogy az epilátor nem szed ki semmit, tényleg semmit... Azt hittem arra írod, hogy attól megy tönkre.. De szerintem akkor kb. 2 évig bírják ezek! Előzőnek is ez lett a baja!


Amúgy most néztem, lejárt a garanciája!

2020. jún. 21. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

tervezett avulás.

én ezért nem is vettem drágábbat

2020. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De alig használtam. Hát így tényleg nem éri meg a drága, ha 2 évente elkopik...
2020. jún. 22. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

TÚl jól dolgozott, szőrtelen lettél, nincs ezen mit tépelődni.

Vagy csak ki kéne takarítani valahogy így.


https://www.youtube.com/watch?v=cO72-hX6jyU

https://www.youtube.com/watch?v=BgCSxv4Zzm0

2020. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyat láttam már, hogy a műanyag fogaskerékről, ami meghajtja a görgőt, lekoptak a fogak.

Szét kell szedni, meg kell nézni. Ma már egy csomó helyen foglalkoznak 3D nyomtatással, simán készítenek egy újat, csak postán el kell küldened a fogaskereket.

Kérdés, hogy megéri-e?

2020. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szét kell szedni s kitakarítani.

Nekem a sövényvágóm is frankóbban viszi a bokrokat, mióta kapott egy belső takarítást 2 év után ( oké, még élezést is ), ez ugyanaz csak kicsiben.

A lefolyó is eltömődik idővel...


Ott a youtube iránymutatónak.Ha kidobnád, akkor nincs mit veszteni s csak akad egy ügyes kezű ismerős...gondolom.

2020. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!