Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerül egy rendes...

Mennyibe kerül egy rendes hűtő-fűtő split klíma, felszereléssel együtt kb? És milyet ajánlotok? 25 m2-es szobába lenne.

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
200-400 ezer, de sok mindentől függ (Bp vagy vidék, milyen házra, milyen márka, mennyi cső kell, stb.) Nekünk Gree van, 600 ezer volt a kettő.
2020. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken 250 volt felszerelve 1 db 3.5 kw Gree, kényelmesen lehűt 30 nm-t és fel is tudja fűteni, mondjuk ezek függenek a hőszigeteléstől is.
2020. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Szigetelt a tömb (70 éves téglaépület), magasföldszintes lakás, csak 1 külső fal van, 17-19 fok van télen, nem igazán szoktam fűteni (szigetelés előtt se tettem).

Vidék amúgy.


A Gree, akkor jó márka?

2020. júl. 10. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A japánok mind jók (Gree, Panasonic, Fujitsu, stb.) A noname cuccokat kell kerülni, hiába mondja a szerelő, hogy "ugyanott készül, ahol a Gree", az nem ugyanaz.
2020. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabesz147 ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem Gree van, 3.5 Kw (Gree Comfort PLus) 3 éve, fűtésre keveset használom, de hamarabb érzékelhető a meleg, mint konvektorral, és a nagy hidegben, -10°alatt nem gyötröm. "Szendvics" szerelés, párhuzamosan szerelve a külső és a belső egység, így minimális csövezéssel 3 éve volt 240 ezer.

De mind jó, aminek van neve ahogy a 4/4 is írja.

2020. júl. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!