Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux ESL4201LO Teljesen...

Electrolux ESL4201LO Teljesen beépíthető mosogatógép, 45cm, hogy lehet a kifolyásgátlót kikapcsolni? Mert bekapcsolt és csak szivattyúz folyamatosan.

Figyelt kérdés
Sajnos öntöttem egy kis domestost a gépbe, mielőtt elindítottam. És kifolyt egy kis hab a gépből, ezért bekapcsolt a kifolyásgátló, és nem lehet vele semmit kezdeni, a programokat nem lehet elindítani, mert csak folyamatosan szivattyúzza ki a vizet. Ha öntök bele pár literrel, azt is kiszivattyúzza, de nem változik semmi. Tehát már nincs ok, hogy a túlfolyás, vagy kifolyásgátló be legyen kapcsolva, de nem tudom hogy kell kikapcsolni. A gépkönyv azt írja, hívjak szerelőt, csak ha meg lehet oldani, akkor szeretném szerviz nélkül. Ha nem, akkor természetesen marad a szerviz.

#mosogatógép #hab #Domestos #Electrolux #ESL4201LO #Kifolyásgátló
2020. júl. 19. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért öntöttél bele domestost?
2020. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert átvette egy edény szagát, ami egy oda égetett kaja miatt égett szagú volt.
2020. júl. 19. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt korábban már olvastam. Nincs a kapcsolók környékén semmilyen korong, olyan írjon, aki ért hozzá, linkeket mind átnéztem, mielőtt a kérdést feltettem. Ezért írtam bele a pontos tipust.
2020. júl. 19. 15:28
 5/6 A kérdező kommentje:

A lábtakaró lécet félre vettem, beállítottam egy ventillátort vele szembe, 1 napig szárítottam, a gép alját a ventilátorral, majd egyszer csak elindult. :)

Nem a gép belsejét kell szárítani, hanem alatta, az alját. Valami tálca van a gép aljába, és annak kell kiszáradni, hogy kikapcsoljon a túlfolyás érzékelő.

2020. júl. 20. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aljában, fenéklemezen van egy kis úszó, abban a bizonyos korongban, azzal érzékeli ha túl sok a víz.
2020. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!