Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bojleren mire való a min-tól...

Yuda kérdése:

Bojleren mire való a min-tól max -ig tekerhető rész, illetve a mellete lévő power feliratú gomb, amit félig be lehet nyomni, ha akarom? (Electrolux EWH 50 SL márkájú)

Figyelt kérdés
Aki jártas ebben,azt is írja le kérem, -ártok a készüléknek, ha ezeket leminimalizálom?-gondolok a vízkőlerakódásra stb. . .ugyanis egyedül élek és alig használom,így feleslegesen ne fogyasszon,ha nem muszáj
2010. aug. 3. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

min-max az a hőfokszabályzó

a powerrel meg kikapcsolod

2010. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem ártasz ha minimumr aállítod

de a minimum általában csak 40 fokos vizet készít a maximum meg kb 70-80 fokost

tehát ha minimumra állítod akkor kb épp kézmeleg vízed lesz, ez egyben előn yis, ha elég az a melegvíz beállítás neked, akko rnem kell pl fürdéshezvagy kézmosáshoz a hideg vizet is kinyitnod, hanem elég csak a meleget hazsnálnod!

2010. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat , - a power gomb olyan: az van írva, két állásba lehet kapcsolni:

1/2 és 1/1 ezt nem értem -szerintem nem kikapcsoló gomb.Benyomva 1/1 állásban van, kiengedve 1/2

2010. aug. 3. 12:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem második része még fennáll: vagyis a power gomb két állása mire való? (nem bekapcsolás)
2010. aug. 5. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudjuk... Én is arra gondolnék, hogy egy sima két állású kapcsoló.

De próbáld ki! Mi történik ha benyomod? Illetve mi ha kiengeded?

2010. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi -láthatólag semmi nem történik,és ezért is érdekel,mi történik a nem látható szinten.
2010. aug. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!