Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A ruhagőzölő jobban megéri...

A ruhagőzölő jobban megéri mint a vasaló?

Figyelt kérdés

Most kezdek bele a háztartásba :) Úgy számoltam, hogyha veszek vasalódeszkát, rá huzatot és még vasalót, akkor ugyan ott vagyok mintha ruhagőzölőt vennék.

Eddig utáltam vasalni, és emiatt gondolkodtam a gőzölőn.

Valakinek van tapasztalata? Itt a GYK-n nincs sok kérdés a gőzölő témakörében :/



2020. júl. 28. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Annyira azért nem egyszerű gőzölni sem. Egyszer kértem kölcsön. Sokkal fárasztóbb. Inkább csak arra jó, amit nem lehet vasalni. Pl. öltöny.

De egy inget vagy egy pólót nem jó vele csinálni. És persze nagyon kell vigyázni, hogy ne égessen meg a gőz. Talán függönyre lehet még jó, mert azt meg deszkán kényelmetlen vasalni.

Szóval szerintem nem vasaló helyett jó, hanem csak mellette.

2020. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Így van, nem a vasalót helyettesíti.
2020. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!