Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől büdös a mosógép belseje?...

Mitől büdös a mosógép belseje? Hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Már mostam ecettel 95 fokos fertőtlenítő mosás, domestosos mosás, de ahogy kinyitom érzem olyan fura büdöset és már a ruhákon is érzem.

2020. aug. 11. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki szoktad szárítani mosás után? Vagyis nem csukod be az ajtaját
2020. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%

Előltöltősnél a gumit kell megnézni alaposan, a szűk részein maradó víz berohadhat.

De lehet, hogy a felültöltősnél is.

2020. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pucold az alsó szűrőt időnként s használat után-mindig hagyd nyitva az ajtaját...a te szád is szagossá válik, ha mindig csukva marad;)
2020. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Azért büdös, mert 2-3szor annyi mosószer és öblítőt használsz mint kellene, rövid programon természetesen. Plussz még rá is csukod az ajtót mosás után.
2020. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A mosógép elől töltős. Mindig nyitva van az ajtaja használaton kívül.

Mosás után száraz ruhával körbe törlöm és nyitva hagyom így tud szellőzni.

Mosokapszulat használok vagy folyekony mosószert és nem öntöm túl, tudom a mennyiséget a ruhák szennyeződéséhez és mennyiségéhez viszonyítva. Az öblítőt higitom. A mosószer adagolót már szetszedtem és időközönként fogkefével súrolom.

Nem vagyok már kezdő, 3 gyerekem van elég gyakran mosok. Ez egy lg mosógép 3 éves és nem értem most miért lett ilyen.

Köszönöm a kioktató és látatlanban megmondó mi hogy van itt mit hogy szoktam azért ilyen meg olyan, ettől nem lettem okosabb.

2020. aug. 12. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad az ilyeneket, annyi eszük van, mint egy marék molylepkének. Talán a szűrő lehet? Vagy lehet valahol elakadt egy ruhadarab és bebüdösött?
2020. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy hosszú üres dobos mosást sima vízzel...lehet nem árt neki a 3 gyerek sz@ros gatyái után, de mi nem értünk e dologhoz ugye;)
2020. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem érthetünk, itt mindenki tökéletesen tud mosni, csak akkor azt nem értem, miért van heti min. 1 kérdés, hogy valakinek büdös a mosógépe. ;)
2020. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld még meg a trisós legmagasabb hőfokos átmosást. Esetleg nem lehet az, hogy a kifolyó csőben pang a víz?
2020. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jelentem találtam egy megoldást! 100%-os tisztaságú teafa olajat cseppentek a mosószer és az öblítő tartályba is. Ez még fertőtlenít is. Pár napja megoldódott a probléma.

Csak azért írtam le hátha valakinek jól jön mint tapasztalat.

2020. aug. 17. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!