Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gázszerelő kihasznált (személy...

Gázszerelő kihasznált (személyes adataimat felhasználja)?

Figyelt kérdés

Ma volt nálunk gázszerelő. 21 éves lány vagyok, aki cseppet sem ért hozzá. Nagyon furi volt az alak és élvezte, hogy szivat. Volt egy sárga adatvédelmi nyilatkozat félesége. Gondoltam semmi komoly, csak aláírom, hogy megcsinálta a karbantartást stb. Eléggé sietős volt, úgyhogy csak átfutottam a leírtakat. Megkérdeztem, h ha nem fogadom el, akkor az ugyanúgy jó-e. Mondta, h mindegy. Szóval először nem fogadtam el, hanem beikszeltem a "nem fogadom el"-t, mert olvastam, h emailre akarnak reklámot küldeni stb. Amikor ezt megtettem, akkor mondta, h tehát nem értettem meg a leírtakat és nem fogadom el. Ekkor ismét megkérdeztem, h ez csak az ilyen reklám emailekre vonatkozik e. Direkt semmire sem válaszolt egyértelműen, úgyhogy mérgemben inkább elfogadtam, nehogy a barátom emiatt ne informálódjon stb.

Tudom, h rosszul tettem, h nem olvastam figyelmesen végig, csak 1-2 bekezdést átfutottam. Szerintetek egy gázszerelő mit tud legrosszabb esetben tenni? Mit írhattam alá? Az egyik oldala az aláírt papírnak a Nevünk és a címünk és a készülékünk típusáról szólt és a fizetendő összegről. Nem töltötte ki a beüzemelő cégről szóló adatokat. Semmit. Erről kaptam egy másolatot is. Viszont arról az adatvédelmi nyilatkozatról nem. Valahol meg tudom nézni, mit írtam alá? (Ha valaki gázszerelő, küld egy fotót ilyenről)?



#gázszerelő #Gázszervíz
2020. aug. 26. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak egy rakás spamet fogtok kapni legrosszabb esetben.
2020. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatói gázszerelő volt? Amúgy kb nem sok mindent tud kezdeni, csak így tudnak küldeni leveleket szabályosan. Meg tovább adhatják pl biztosító cégeknek stb-knek akik levele egyből spambe kerül. :D
2020. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ebben az a furi, h az email címeinket meg sem adtam. Csak a telefonszámot. De lehet, h korábban valahogy megkapták...
2020. aug. 26. 13:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, szolgáltatói. Valami pici Bt.
2020. aug. 26. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, szolgáltatói. Valami pici Bt."

mostakko' melyik :)

a szolgáltató nevében járt el?

mert akko teljesen normális az adatkezelési nyilatkozat.

nálam amikor cserélték a gázórát akkor 6x több idő volt ledokumentálni mint megcsinálni.

és ott is majd minden második kérdés az adatkezeléssel foglalkozott :D

mert ugye a szolgáltatónak is van egyfajta szabályzata, meg a kis bt-nek kft-nek aki a szolgáltató nevében eljár és akkor még a két cég közti függést is dokumentálni kell........


a kéményseprő sráccal szintén ez volt.

1 perc alatt megnézte a kéményeket és megmérte a füstgáz visszaáramlást.

aztán 40 percig irkált. végigírta papíron, aztán pontosan ugyanazt a jegyzőkönyvet megcsinálta a tabletjén is.

és még a vasútra mondják hogy hülyék vannak. már 10 éve minden számítógépen ment papírozás nélkül :D

2020. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el, ne is izgasd magad e miatt. Ha küldenek reklám e-mailt akkor kuka, ha hívogatnának telón, akkor letiltod. De senki sem fog zavarni. Nekik meg előírás, hogy kitöltsék azt a nyomtatványt.
2020. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam. :)
2020. aug. 30. 00:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem Lőrinc volt a keresztneve? Mert akkor baj lesz...

Bocs!

2020. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy hívták. :)
2020. szept. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!