Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A háromszög szendvics sütőnek...

A háromszög szendvics sütőnek a belső sütőlap részét le lehet csavarozni vagy az is hozzá van szerelve az alsó és felső részhez?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert ezt így kínszenvedés takarítani, hogy rajtavan.

2020. szept. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kell venni aminek cserélhető/kivehető a betétje és kész.
2020. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

hát jah ezek ilyenek. a drágább kategóriákban lehet csak kivenni a lapokat.

nekem középkategóriás van és még ebben is egybe van minden sajnos.

Én egy erős szőrü mosogatókefével szoktam takarítani - szárazon!

a ráégett mocskok 90%-át néhány rántással le tudod szedni, a maradékot meg a kefe élével - ami direkt erre van kitalálva megvakarod kicsit és lejön.

sima teszkós mosogatókefe 199ft semmi extra.


sajnos ezek az olcsó vackokban egybe van építve sütőlap a fűtőbetéttel, úgyhogy ha kiveszed akkor sem tudod kimosni vízben anélkül hogy ne tennéd tönkre.

2020. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2es, ez nem igaz mi LIDL-ben vettünk 6990-ért és 2 éve meg van, semmi baja. Volt hozzá, grill, gofri, toast betét. Mind kivehető, mosható stb. Ez aztán nem mondható drágának!
2020. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!