Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek milyen márkájú hűtőszekr...

Kinek milyen márkájú hűtőszekrény vált be?

Figyelt kérdés
Whirpool van most, de nagyon nem szeretem. A zöldségdobozában egy hét alatt megrohadnak a zöldségek, gyümölcsök. Előtte Zanussi volt, ott akár egy hónapig is elálltak ezek a dolgok. A zanussi 2000-2013-ig volt. Ennek a márkának változott a minősége azóta?

2020. szept. 7. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem Zanussi van. Teljesen meg vagyok vele elégedve.
2020. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk ez majdnem fordítva van! Régi alacsony snassz hűtőszekrényünk Zanussi volt, aminek a minősége már a maga korában is határeset volt, a mostani modern hűtőt 2 éve vettük a Media Markt-ban, Whirlpool 6. érzék, 100 ezer Ft, és teljesen jó, nálunk nem rohadt meg benne semmi, vagy egyéb hasonló! :/
2020. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
nekem fehér van. jó. hideg belül.
2020. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Lehet akkor nálunk az a gond, hogy nem fehér...😔
2020. szept. 7. 23:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

bocs nem tudtam kihagyni! :D

én a termékek minőségével kapcsolatban gondolkodtam, hogy hátha az a probléma - és nagyjából be is jött, mert nem permanensen ugyanúgy romlottak meg a dolgok.

De majd most elkezdem figyelni a hűtőr - bár azt nem cseréljük olyan sűrűn mint a répát vagy a káposztát.


Mondjuk az biztos, hogy a hűtőben a páratartalom minden bizonnyal befolyásolja az eltarthatóságot. Lehet a gyártók máshogy állítják be az egyes rekeszek páratartalmát - vagy épp be nem is foglalkoznak vele.


az én megoldásom: amit megveszek azt hamar megesszük biztosch ami biztosch :D

2020. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bosch van és szuper csendes .
2020. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 Semmi gond, tetszett, csak a vigyori arc lemaradt :)

Nálunk minden tönkre megy rövid időn belül, akárhol vesszük. Tehát itt nem az áru minőségéről van szó.

Az a gond, hogy mi meg pont hogy szeretünk, szerettünk hosszabb időre bevásárolni ilyesmiből is.


Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. :)

2020. szept. 8. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Zanussi hűtőm van (fehér...), elégedett vagyok vele.
2020. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha minden tönkremegy, érdemes lenne megnézetni, hogy esetleg sűrűn van-e feszülstég ingadozás, vagy áramszünet.

Nekem most viszonylag új Gorenje van, szürke :), teljesen jó, hamar lefagyaszt mindent és hónapok alatt sem romlik meg benne semmi,egy egyszerű, semmi extra.

2021. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk hűtő ,fagyasztók csak Gorenje.
2021. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!