Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit fogyaszt(hat) egy...

Mennyit fogyaszt(hat) egy mai, modern split-es klíma ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy tavalyi Gree közép-kategóriás 3.5kW hűtési teljesítményű klímáról lenne szó: Megközelítőleg mennyit fogyaszthat abban az esetben, ha a szobahőmérséklet 23-24°C, és 25-26°C-ra van állítva a klíma, automatikus (lassú, közepes) venti sebességgel?

Tudom, tudom varázsgömb és társai, de csak megközelítőleg érdekelne, mert nincs eszközöm mérni.



2020. szept. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nyáron napi kb 100-150 Ft között van, amikor 30-32 fokról 22-24 fokra kell hűteni és éjszakát leszámítva egész nap megy.
2020. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi két inverteres Gree klímát használunk, a villanyórán és az összegen sem látszott meg, amikor szeptember elején elkezdtük kevésbé használni, úgyhogy valószínűleg nem sokat, szinte elhanyagolható.
2020. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%

Nevetsegesen keveset.

Nyaron 21 fokra volt beallitva gyakorlatilag folyanatosan

Kb 700 fttal emelkedett a szamla...

2020. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő módon, alig fogyasztott, talán 500 forinttal lett több a villanyszámlánk, pedig amikor 32 fokok voltak július végén augusztusban szinte folyamatosan ment.
2020. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabesz147 ***** válasza:
Nekem 3 éves Gree Comfort Plusz van, az éves elszámoláskor kb. 6 ezer Ft-tal több van, ez hónapokra lebontva nem sok. Keveset fűtögettem is vele,telenként mert hamarabb adott kis meleg levegőt, mint a konvektor.
2020. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabesz147 ***** válasza:
3.5kW-os ez is, ez lemaradt, bocs.
2020. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!