Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépen milyen programot...

Mosógépen milyen programot használtok (pamut, szintetikus, kímélő stb.)?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Harminc fokos gyors húsz perceset.
2020. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában vegyes programot (pamut+műszál), néha a sima pamutprogramot.
2020. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

fehérneműhöz, törölközőkhöz, knyharuhákhoz 60 fokos pamutprogram.

Színesekhez 40 fokos


sportcuccokhoz (napi mosás) 30 fokos gyorsprogram.

2020. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Fogalmam sincs, egyszer kinéztem a leírásából, hogy a 4-es számú jó lesz nekem, és mindig azt használom. Szűk két órás, nem mértem le pontosan. A hőmérsékeltét lehet állítani, alapból 40 fokon mosok (színes vagy fehér), ha ágynemű van közte, akkor 60 fokon (a poratkák irtása miatt, porallergiás a család).
2020. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Szintetikust, mert a legtöbb cuccunk kevert szálas (pamut+vmilyen műszál), a hőmérsékletet szoktam felnyomni 60 fokra, ha törölközőt, ágynemnűt, konyharuhát vagy alsóneműt mosok.
2020. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Várom a leszavazó idióták érveit :)
2020. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most párszor használtam LG-n 30 perces mosást és az eredmény... inkább hagyjuk.


Amúgy műszál, pamut vagy 1 óra körüli kímélőbb program.

Sajnos általában 30 fokon, mert egyedül élek és mire összegyűlne annyi, hogy színek szerint és normálisan anyag szerint szortírozni tudnám, addigra meztelenül járnék munkába.

2020. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Samsung napi mosás, 40 fok 1:40 Sose mosok 60 foknál többel, és mindent azzal mosok.
2020. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pamutprogram, 40 fok 1:35/1200 electrolux felültöltős.

A mosás ruhavásárlásnál kezdődik. Van fehér pamut+ágynemű és van a színes+fekete. Van pár műszálas, ami nem hal meg ha a pamuttal együtt mosom.


Aki egyedül él NE úgy válogasa szét a ruháit mint ahol sokan vannak, hanem olyanja legyen amit könnyen tud kimosni. Nagy családnál lehet műszálas programot is futtatni, lehet szíes-fekete-fehér pamut/műszálas programot is futtatni, mert van mivel megtölteni a gépet.


De aki egyedül él, annak legyen mindig 1 hétre való ruhája és így egyszerre ki tudja mosni.

2020. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!