Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung mosógép program...

Samsung mosógép program változtatása, rövidítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni!


Ezt a Samsung gépet szeretném megvenni.

[link]


Szeretném megkérdezni, hogy van-e rajta 40 fokos fél órás program (vagy egészen hasonló)? Erről nem találtam korrekt infót, nem tudom, milyen hosszúak a programok, és nem szeretnék 3 órát várni rájuk. Illetve ha pl 3 órás a program, bele lehet-e tekerni, hogy gyorsabban lemenjen?


Illetve az lenne még a kérdésem, hogy 8 kg a kapacitása. Ha én pl 3 kilót teszek bele, akkor is 8 kilónyi vízzel dolgozik? Vagy takarékosabb ennél?


Köszönöm a segítséget!


2020. szept. 26. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy alap fapados modell. A leírás szerint sem rövid program sem rövidítés sincs. Nekem Samsung gépem van, azon van egy órás napi mosás, szinte mindenre azt használom.
2020. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked milyen típus van?
2020. szept. 26. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden mosógép vízszint-magasságot állít be. Ha kevés ruhát raksz akkor hamar eléri azt a bizonyos 15cm- körüli értéket, ha több ruhát akkor később, mert felszívják a vizet. Nem pocsékol a vízzel, hanem annyit rak bele amíg kell.


El kellene felejteni az energhomat módit már végleg.

2020. szept. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna termék lapot ott rajta van hogy legrövidebb programja 15 perc tehát van rövidprogramja.

De gyorsító gombja nincs ha ilyet szeretnél vegyél bosch abban van ilyen program kapcsoló is ,az én mosógépek bosch és van rövid programja sőt van olyan programja ami majdnem 3 órás de ha be nyomom gyorsító programot akkor 1 óra alatt végez .ezt én kevés ruhánál teszem.

2020. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha el fogadsz egy jótanácsot: nem tudom, hogy más mosógép mennyi vizet használ, de a Samsung kifejezetten keveset. Igaz, így is jól mos , de én mindig ráteszek plusz öblítést, és majdnem minden ruhát , FŐLEG a nyomottmintásakat kifordítva dobom bele, mert széttöri. Így nem, vagy sokkal lassabban. Szerintem ezen ( sincs) programrövídítő, de csak annyi vizet tölt a cuccokhoz, amennyi minimum kell, tehát ha több a ruha , mindig kicsit többet.

Ha van rajta napi mosás , azt szinte mindenre használhatod , ruha, törcsi, baba ruha stb., csak a hőfokot kell módosítani max.

2020. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!