Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Légkeveréses villanytűzhely...

Légkeveréses villanytűzhely lehetőleg kerámia lappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mora tűzhelyem van, légkeveréses kerámialapos, de nem szeretem, lassan főz, évek, mire felforr bármi. Szeretnék váltani, de maradnék ilyen 80 ezer forintos árküszöbnél.

Azonban minden terméknél azt látom, nincs bennük légkeverés, én viszont azzal sütök.

Létezik még légkeveréses, kerámialapos tűzhely ami árammal működik és 80 ezer forintig van az ára?


Köszönöm!


2020. szept. 28. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Edények cseréjét megcsináltad?

Ki kellene tapasztalni,milyen anyagú/alakú/talpú főzőedényeket használj,amik megfelelően melegednek.

2020. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
40 éve ugyan azzal a lábosszettel főzök, ez pedig egy 2 éves se tűzhely. A régi Siemenshez képest (szintén kerámialapos) főz sokkal lassabban.
2020. szept. 28. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Kerámiának a hátránya! A kerámialap egy alul izzó tekerccsel alakítja az elektromos áramot hővé, először a tekercset, utána az üvegkerámiát, majd végül az edényt felmelegítve, nem túl hatékony.

Szerintem a gáz sokkal jobb megoldás .

2020. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs a konyhába gáz bevezetve, mióta áll a házunk, azóta árammal főzök, nem szeretnék gázra áttérni.

De köszönöm!

2020. szept. 28. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék, itt tudsz szűrni tulajdonságra is:

[link]


Látható, hogy 80e Ft. körül nincsen légkeveréses villanytűzhely csak egy Mora, amitől válnál.


Esetleg azt lehet csinálni, hogy körülnézni a helyi szaküzletekben, hátha van kirakva szépséghibás tűzhely.


Egyébként én is a kombináltat ajánlom inkább az említett okokból. Szerintem kerámialapos helyett kerámialaposat venni nincsen értelme, mert ugyanott tart vele az ember.

2020. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az indukciós főzőlap nem játszik?
2020. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az indukciós az ára miatt nem sajnos. A 80-nál sokkal többre sajnos most nem telik...

2020. szept. 28. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Indukciós jóbb és hatékonyabb ami az árat illeti ha lenne egy ismerős aki jár Németh országba dolgozni ott fél áron ki lehet fogni leárazáskor .
2020. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!