Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az olyan mosógépek tényleg...

Az olyan mosógépek tényleg nem jók, amik egyben szárítógépek is?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen hallottam rosszakat róla, de nekem még sosem volt ilyen gépem.


Pl. ez jó fajta lehet: [link]



2020. okt. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam, de sajnos nekem sincs tapasztalatom velük. Azt hiszem, az velük a probléma, hogy nem szárítja meg rendesen a ruhákat
2020. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen , annal gyatrabb es hamarabb hibásodik minél többet tud egy gép , aztan leall a mosó

vagy a szaritoresze és egyik sincs otthon ....

2020. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annyit hallottam erről, hogy sokkal jobban meg van terhelve az egész gép szerkezete. Hiszen jóval tovább dolgozik egy adag ruhával.
2020. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen Samsungom van. A gond az, hogy kb. fele mennyiségű ruhát lehet szárítani, mint amennyit kimostam, mert ha megpakolom, valóban nem lesz minden száraz. Ha végzett, meg kell várni, amíg kihűl, csak utána lehet folytatni a szárítást. (nem vettem, családi ok miatt került hozzám). Télen szoktam használni törölközők, ágynemű szárításra.
2020. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szárítógép egy csoda és ha nincs helyed külön két gépre, vagy pénzed, akkor mindenképpen ajánlom a 2in1 megoldást. Arra figyelj, hogy 8 kg a mosás és 6 kg a szárítási kapacitás. Tehát csak 6 kg (száraz) ruhát moshatsz ha szárítasz is, vagy ki kell belőle venned. Ez csak a pamutokra igaz, mert ha másmilyen az anyagösszetétel van hogy kevesebb a mosási és szárítási mennyiség is. Mindenképpen töltsd le a használati útmutatót és ott nézd meg.
2021. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!