Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri low-budget szinten...

Megéri low-budget szinten otthonokosításba kezdeni? Bővebben >>

Figyelt kérdés

Kis dolgokra gondoltam igazából, elsősorban a fényekkel szeretnék "szórakozni", lényegében arra gondoltam, hogy lecserélném a szobákban a kapcsolókat olyan kapcsolókra, amiket tudok telefonnal irányítani, viszont hagynám a "buta" izzókat a lámpákban, mert ha jól néztem, van ilyen lehetőség. Ebből kifolyólag, nem is szeretnék hatalmas összegeket rá költeni. Valami ilyesmi kapcsolóra gondoltam, ezzel meg lehetne oldani, hogy vezérelhessem a butalámpákat telefonnal? Vagy hogy működik ez?

[link]


2020. okt. 6. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Miert akarod telefonról kapcsolgatni a villanyt?
2020. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
76%

Én Sonoff eszközöket használok ilyen célokra. Bent egy állólámpa, amit nehéz megközelíteni, erősítő bekapcsolás ( táv nélküli), kint garázs nyitás, kapu nyitás, udvarfény. Ennél olcsóbb, egyszerűbb nincs. Még annyit csináltam, hogy ifttt és shortcut app-al Sirivel is működik a vezérlés. Minden egy helyen. Több éve használom és még van otthon pár eszköz, ami nincs beépítve, de nem is kell mindenhova, mert felesleges.

Egy szobalámpa vezérlés pl nem biztos, hogy szükséges, mert a kapcsoló mellett mész el.

Ezt ajánlom a figyelmedben

Let's shop together on AliExpress with new user coupons

Your US $1.00 in coupons are here!

[link]

2020. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, hogy neked mi éri meg, és mi nem, de lehetűleg ne a 🈶🈯🈚🈲🈂️ boltból vegyél ilyeneket
2020. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 ilyen dolgokat csakis megbízható forrásból veszek, nem akarok arra hazajönni egyszer, hogy kiégett a házam :)

#1 azért, mert lusta vagyok

#2 köszi a tippet!

Szétnézek még majd mélyebben a témában, egyelőre csak az érdekelt, hogy megoldható-e az, amit szeretnék, köszi a válaszokat!

2020. okt. 6. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én a kínai ól vettem egy WiFi erősítőt, és kB 2 nap után kifüstölt. :/
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kínai-ból*
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem merek semmi olyat kínaiból venni, amiben 2-3 ceruzaelemnél nagyobb áram van :D
2020. okt. 6. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mozgássérült vagy?
2020. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!